Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubsku

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubsku

O nas

Dyrektor:

Robert Ściłba

DZIAŁALNOŚĆ SPORTOWO - REKREACYJNA

Ruch to niezmiernie skuteczny i cudowny sposób na zdrowie, piękno i dobre samopoczucie. Nieważne czy uwielbiasz biegać, grać w piłkę, korzystać z sali ćwiczeń siłowych czy zajęć aerobiku. Nieważne czy pasjonuje Cię gra w tenisa czy po prostu lubisz spacerować po pięknych terenach rekreacyjnych. Każda z tych form aktywnego wypoczynku sprawia, że czujesz się i wyglądasz lepiej.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubsku oferuje szeroki wachlarz usług sportowo – rekreacyjnych, który z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich mieszkańców Lubska, od maluchów do seniorów.

OSiR w Lubsku jest Jednostką Budżetową miasta Lubsko, powołaną do zaspokajania zbiorowych potrzeb mieszkańców gminy w dziedzinie sportu i rekreacji.

Do podstawowego zakresu działalności należy:

  • propagowanie i organizacja imprez sportowo – rekreacyjnych dla mieszkańców gminy,
  • współuczestnictwo i pomoc w organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych organizacjom sportowym, szkolnym, stowarzyszeniom  i zakładom pracy,
  • organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych zleconych przez różnego rodzaju organizacje o charakterze miejsko – gminnym, powiatowym  i wojewódzkim,
  • przygotowanie i udostępnianie obiektów organizatorom imprez sportowych i rekreacyjnych.

STATUT OŚRODKA SPORTU I REKREACJI